661937-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Bytové domy Křídlovická, Brno
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bytové domy Křídlovická, Brno
Beschreibung: Předmětem soutěže je návrh novostavby bytového, resp. bytových domů na místě stávajících bytových domů Křídlovická 57 a 59 včetně přilehlého vnitrobloku v rozsahu řešeného území vymezeném v podkladu P09 – Řešené a dotčené území. Jelikož jsou navrhované bytové domy součástí městského bloku vymezeného ulicemi Křídlovická, Nové sady, Fuchsova a novou ulicí navazující na tzv. Malou Ameriku, Zadavatel chce postupovat koncepčně. Účastníci proto ideově navrhnou hmotové řešení celého městského bloku v souladu s platným územním plánem města Brna.
Interne Kennung: Bytové domy Křídlovická, Brno
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: urbanisticko-architektonická jednofázová otevřená projektová soutěž o návrh
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71220000 Architekturentwurf, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71220000 Architekturentwurf, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung