2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ter beschikkingstelling van een Senior Program Manager
Beschreibung: zie selectieleidraad
Interne Kennung: PPP1J2-287/6011/2026/003/HR1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/003/HR1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79411000 Allgemeine Managementberatung
66196-2026 - Mededinging
België – Advies inzake personeelsbeheer – Ter beschikkingstelling van een Senior Program Manager
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: PPP1J2-287/6011/2026/003/HR1
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79414000 Advies inzake personeelsbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/003/HR1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 79411000 Advies inzake algemeen management