2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOBAVA BIOKEMIJSKEGA – IMUNOKEMIJSKEGA ANALIZATORJA S PRIPADAJOČIM POTROŠNIM MATERIALOM IN VKLJUČENIM VZDRŽEVANJEM ZA OBDOBJE 7 LET
Beschreibung: DOBAVA BIOKEMIJSKEGA – IMUNOKEMIJSKEGA ANALIZATORJA S PRIPADAJOČIM POTROŠNIM MATERIALOM IN VKLJUČENIM VZDRŽEVANJEM ZA OBDOBJE 7 LET
Interne Kennung: JN-79981
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 576829