662000-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Kleinbusse – Furnizare Microbuz electric 22+1 persoane pentru obiectivul de investitie ,,Construirea, dotarea și digitalizarea unei sãli de sport multifuncțională în cadrul Liceului Tehnologic Nicanor Moroșan, din Comuna Partestii de Jos, județul Suceava” Cod SMIS: 350078
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare Microbuz electric 22+1 persoane pentru obiectivul de investitie ,,Construirea, dotarea și digitalizarea unei sãli de sport multifuncțională în cadrul Liceului Tehnologic Nicanor Moroșan, din Comuna Partestii de Jos, județul Suceava” Cod SMIS: 350078
Beschreibung: Furnizare Microbuz electric 22+1 persoane pentru obiectivul de investitie ,,Construirea, dotarea și digitalizarea unei sãli de sport multifuncțională în cadrul Liceului Tehnologic Nicanor Moroșan, din Comuna Partestii de Jos, județul Suceava” Cod SMIS: 350078, Valoarea estimată pentru furnizare Microbuz electric 22+1 persoane -1 bucata este de 1.369.850,00 lei fara TVA. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor: 18 zile. Autoritatea Contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informații suplimentare în a 11-a zi înainte de data-limită stabilită pentru depunerea ofertelor, în măsura în care solicitările au fost transmise în termenul menționat anterior.
Interne Kennung: 4441182_2026_PAAPD1636326
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Furnizare Microbuz electric 22+1 persoane-1 bucata pentru obiectivul de investitie ,,Construirea, dotarea și digitalizarea unei sãli de sport multifuncțională în cadrul Liceului Tehnologic Nicanor Moroșan, din Comuna Partestii de Jos, județul Suceava” Cod SMIS: 350078. Valoarea estimativa pentru furnizare Microbuz electric 22+1 persoane pentru obiectivul de investitie ,,Construirea, dotarea și digitalizarea unei sãli de sport multifuncțională în cadrul Liceului Tehnologic Nicanor Moroșan, din Comuna Partestii de Jos, județul Suceava” Cod SMIS: 350078 este de 1.369.850,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 1
662000-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 4441182_2026_PAAPD1636326
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114400 Minibuses
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1