662009-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków i produktów leczniczych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i produktów leczniczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków i produktów leczniczych w ciągu 12 miesięcy, według opisu przedmiotu zamówienia, w asortymencie i ilościach wykazanych szczegółowo w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik nr 2 do SWZ, w podziale na 27 pakietów (Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie Pakiety lub na wybrany/e Pakiet/y).
Vorherige Bekanntmachung: 432599-2026
Interne Kennung: ZP/05/SPZOZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 1 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet 2 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet 3 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet 4 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet 5 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet 6 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet 7 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Pakiet 8 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: Pakiet 9 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: Pakiet 10 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: Pakiet 11 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: Pakiet 12 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: Pakiet 13 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: Pakiet 14 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: Pakiet 15 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Interne Kennung: Pakiet 16 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: Pakiet 17 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: Pakiet 18 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Interne Kennung: Pakiet 19 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Interne Kennung: Pakiet 20 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Interne Kennung: Pakiet 21 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Interne Kennung: Pakiet 22 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Interne Kennung: Pakiet 23 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Interne Kennung: Pakiet 24 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Interne Kennung: Pakiet 25 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Interne Kennung: Pakiet 26 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Interne Kennung: Pakiet 27 ZP/05/SPZOZ/2026