662012-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Instrumente – 270/PN/2026 Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 270/PN/2026 Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a, 4b, 4c i 4d do SWZ, zwanym dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. 2. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujące części: Część 1 – Sternotom (6 sztuk) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a do SWZ; Część 2 – Piła oscylacyjna (3 sztuki) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4b do SWZ; Część 3 – Zestaw napędów ortopedycznych (2 zestawy) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4c do SWZ; Część 4 – Głowica USG (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4d do SWZ; 3. Wymieniony wyżej sprzęt musi spełniać warunki graniczne określone odpowiednio w Załączniku numer 4a, 4b, 4c i 4d do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z warunków granicznych określonych odpowiednio w Załączniku numer 4a, 4b, 4c i 4d do SWZ spowoduje odrzucenie oferty.
Interne Kennung: 270/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sternotom (6 sztuk)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4a do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Piła oscylacyjna (3 sztuki)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4b do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zestaw napędów ortopedycznych (2 zestawy)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4c do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Głowica USG (1 sztuka)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4d do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
662012-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 270/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33169000 Przyrządy chirurgiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Sternotom (6 sztuk)
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Piła oscylacyjna (3 sztuki)
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Głowica USG (1 sztuka)
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Główna klasyfikacja (cpv): 33112200 Aparaty ultrasonograficzne