2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a výroba kolejových konstrukcí včetně údržby v záruční době
Beschreibung: Zadavatel je provozovatelem městské hromadné dopravy v Praze a přilehlém regionu, v jejímž rámci zajišťuje i provoz a správu kolejových tramvajových tratí. Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba a dodávky kolejových výměn, náhradních dílů do výměn, kolejových oblouků, konstrukcí a jejich součástí pro stavby a rekonstrukce tramvajových tratí. Předmět plnění této veřejné zakázky je detailně specifikován v závazném návrhu Smlouvy, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace a v Modelovém příkladu, který tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace. Více informací viz. ZD.
Vorherige Bekanntmachung: 47559-2022
Interne Kennung: Dodávka a výroba kolejových konstrukcí včetně údržby v záruční době
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34946223 Weichenstangen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34946222 Weichenherzstücke, 34941300 Straßenbahnschienen, 34946224 Kreuzungen, 34942200 Signalisierungskästen
5. Los
Los: LOT-0001