662063-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – ZESTAWY OBŁOŻEŃ JEDNORAZOWYCH DO DROBNYCH ZABIEGÓW OPERACYJNYCH: SERWETY OPERACYJNE W PAKIETACH I – II DLA BLOKU OPERACYJNEGO Z CENTRALNĄ STERYLIZATORNIĄ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZESTAWY OBŁOŻEŃ JEDNORAZOWYCH DO DROBNYCH ZABIEGÓW OPERACYJNYCH: SERWETY OPERACYJNE W PAKIETACH I – II DLA BLOKU OPERACYJNEGO Z CENTRALNĄ STERYLIZATORNIĄ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Beschreibung: ZESTAWY OBŁOŻEŃ JEDNORAZOWYCH DO DROBNYCH ZABIEGÓW OPERACYJNYCH: SERWETY OPERACYJNE W PAKIETACH I – II DLA BLOKU OPERACYJNEGO Z CENTRALNĄ STERYLIZATORNIĄ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Vorherige Bekanntmachung: 546049-2026
Interne Kennung: ZP-PN-20/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZESTAWY OBŁOŻEŃ JEDNORAZOWYCH DO DROBNYCH ZABIEGÓW OPERACYJNYCH: SERWETY OPERACYJNE W PAKIECIE I DLA BLOKU OPERACYJNEGO Z CENTRALNĄ STERYLIZATORNIĄ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Beschreibung: PAKIET I – SERWETY OPERACYJNE - poz.1 - 7 (według Części XII A SWZ)
Interne Kennung: ZP-PN-20/2026.I
Los: LOT-0002
Titel: ZESTAWY OBŁOŻEŃ JEDNORAZOWYCH DO DROBNYCH ZABIEGÓW OPERACYJNYCH: SERWETY OPERACYJNE W PAKIECIE II DLA BLOKU OPERACYJNEGO Z CENTRALNĄ STERYLIZATORNIĄ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Beschreibung: PAKIET II – SERWETY OPERACYJNE - poz.1 - 5 (według Części XII A SWZ)
Interne Kennung: ZP-PN-20/2026.II