2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor inkoop en levering softwarelicenties en hardware
Beschreibung: NDW heeft momenteel een aflopende Raamovereenkomst voor de inkoop en levering van softwarelicenties en hardware en is voornemens om door middel van een nieuwe Raamovereenkomst met één (1) intermediaire partner het inkoopproces van softwarelicenties en hardware ten behoeve van software development uit te besteden. De in te schakelen dienstverlener dient te kunnen voorzien in de gevraagde behoeftes en korte doorlooptijden voor het aanbieden van geschikte Softwarelicenties en hardware. De maximale contractwaarde bedraagt € 900.000,- voor de initiële looptijd van drie jaar. Voor de optionele verlengingsperiode van één (1) jaar geldt een verhoging van de maximale contractwaarde van € 350.000,-. Deze contractwaarde is onder meer vastgesteld vanwege de groei van NDW en de mogelijkheid tot uitbreiding van benodigde softwarelicenties of hardware. Momenteel wordt ongeveer €135.000,- aan softwarelicenties en hardware besteed op jaarbasis. Het is reëel mogelijk dat de maximale contractwaarde niet gehaald wordt in verband met de afhankelijkheid van de budgetten en opdrachten van de NDW partners.
Interne Kennung: 24092026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72513000 Büroautomatisierungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengoptie van één (1) jaar
662073-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 24092026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72513000 Office automation services
Additional classification (cpv): 48920000 Office automation software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services
Options:
Description of the options: Verlengoptie van één (1) jaar