See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA NARZĘDZI I ARTYKUŁÓW WARSZTATOWYCH cz. III
Beschreibung: Postępowanie jest częścią prowadzonego postępowania „Dostawa narzędzi i artykułów warsztatowych”. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych (nieużywanych) narzędzi i artykułów warsztatowych na potrzeby 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego oraz jednostek na zaopatrzeniu. Wymagania jakościowe oraz obowiązujące dokumenty, o których mowa w art. 246 ust.2 ustawy Pzp przedmiotu zamówienia zawarte zostały w załączniku nr 1a – „formularz cenowy” do SWZ oraz w załączniku nr 4 do SWZ – „Projekt umowy” do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W ocenie Zamawiającego, będącej wynikiem wnikliwej analizy całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zamówieniu, w istocie zachodzi pilna potrzeba udzielenia tego zamówienia, przy czym skrócenie terminu składnia ofert w odnośnym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest całkowicie uzasadnione.Biorąc pod uwagę długi czasy trwania postępowania powyżej progów unijnych, ogłoszenia przedmiotowego postępowania po pierwszej dekadzie września oraz brakiem zapewnienia dostaw może spowodować brak ciągłości realizacji zadań postawionych Zamawiającemu, tj. Dowódcy 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego oraz jednostek na zaopatrzeniu. Dostawa narzędzi ma ważne znaczenie w kontekście funkcjonowania 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego oraz jednostek na zaopatrzeniu, ponieważ służą on do naprawy pojazdów/urządzeń mające na celu zapewnić ciągłość działania. Dodatkowo Zamawiający w roku tj. 2026 posiada środki finansowe na zakup narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Zgodnie z regulacją z zakresu finansów publicznych, określone art. 228 ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 oraz § 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 07 grudnia 2010r. w sprawie sposobu prowadzenia gospodarki finansowej jednostki budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych dotyczących zaciągania zobowiązań z tytułu umów, których realizacja w roku następnym jest niezbędna do zapewnienia ciągłości działania jednostki, budżet Zamawiającego jest ograniczony czasowo .
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34911100 Handwagen, 43800000 Werkstattausrüstung, 38552000 Elektronische Messgeräte, 44423200 Leitern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - narzędzia stolarskie i budowlane dla SOI ZZL Leszno
Beschreibung: Zamawiający nie ogranicza ilości zadań, w jakich Wykonawca może złożyć ofertę, przy czym oferty dotyczące poszczególnych zadań muszą być kompletne. Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia zawarte zostały w zał. nr 1A do SWZ (formularz cenowy), w którym zawarte zostały żądane minimalne parametry jakościowe produktów. Dostarczone przedmiot zamówienia dla zad. 35-65 powinny pochodzić z bieżącej produkcji nie starsze niż rok, tj. rok produkcji 2025
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji, zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp do wysokości kwoty brutto, dla: Zadania nr 1 - 12.666,00 zł, Zadania nr 2 - 1.020,00 zł, Zadanie nr 3 - 26.990,00 zł, Zadanie nr 4 - 24.497,00 zł, Zadanie nr 5 - 11.182,00 zł, Zadanie nr 34 - 282.000,00 zł. polegające na zwiększeniu podstawowego zakresu dostaw. Warunki zastosowania opcji zawiera Projekt Umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: 2 - narzędzia elektryczne SOI ZZ Leszno
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 - narzędzia dla ZZ Śrem
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 - narzędzia dla Sekcji Infrastruktury
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 - drabiny dla Sekcji Infrastruktury
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 - dostawa narzędzi i wyposażenia warsztatowego dla sł. OPBMR
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 - dostawa narzędzi i wyposażenia warsztatowego dla sł. OPBMR
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8- dostawa narzędzi i wyposażenia warsztatowego dla sł. OPBMR
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 - narzędzia TiRW
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10 - narzędzia dla SUiE
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11 - podnośnik hydrauliczny
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12 - podpórki śrubowe, nakładki
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13 - wiertarko-wkrętarka
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14 - klucz dynamometryczny
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15 - adapter
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16 - narzędzia NSN
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17 - narzędzia pozostałe
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18 - narzędzia skrawające
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19 - lutownica
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20 - warsztat badań nieniszczących
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21 - klucz specjalny
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22 - ściągacz do łożysk
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23 - pistolet
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: 24 - wąż
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: 25 - przewody
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: 26 - linka NSN
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: 27 - uziemienie z klamrą
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: 28 - uziemienie do samolotu
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0030
Titel: 29 - linka NSN
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0031
Titel: 30 - urządzenie testujące
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0032
Titel: 31 - zestaw narzędziowy
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0033
Titel: 32 - kontener
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0034
Titel: 33 - elektryczna sprężarka
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0035
Titel: 34 - przetwornica
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0036
Titel: 35 - drukarka 3D
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0037
Titel: 36 - stoły
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0038
Titel: 37 - maty
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0039
Titel: 38 - lutownica
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0040
Titel: 39 - uchwyty montażowe
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0041
Titel: 40 - mikroskop stereoskopowy trójokularowy z kamerą
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0042
Titel: 41 - oscyloskop cyfrowy
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0043
Titel: 42 - multimetr cyfrowy
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0044
Titel: 43 - zestaw akcesoriów pomiarowych
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0045
Titel: 44 - zasilacz laboratoryjny
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0046
Titel: 45 - generator sygnałów
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0047
Titel: 46 - wiertarko-wkrętarka z 2 akumulatorami
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0048
Titel: 47 - przenośna zgrzewarka punktowa 500A
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0049
Titel: 48 - zaciskarka złącz JST
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0050
Titel: 49 - odkurzacz ręczny
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0051
Titel: 50 - pistolet do kleju
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0052
Titel: 51 - wielofunkcyjne narzędzie do szlifowania z akcesoriami
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0053
Titel: 52 - opalarka akumulatorowa
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0054
Titel: 53 - zestaw nasadek z grzechotką
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0055
Titel: 54 - zestaw pilników
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0056
Titel: 55 - waga
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0057
Titel: 56 - ładowarka wielostanowiskowa
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0058
Titel: 57 - kable i adapter
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0059
Titel: 58 - spawarka Migomat
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0060
Titel: 59 - urządzenie wielofunkcyjne z modułem filtrującym i zestawem adapterów
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0061
Titel: 60 - suszarka do filamentów
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0062
Titel: 61 - zestaw narzędzi precyzyjnych do montażu, demontażu i napraw komponentów elektronicznych
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0063
Titel: 62 - podkładka antystatyczna i torebki ochronne
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0064
Titel: 63 - akcesoria czyszczące
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0065
Titel: 64 - odkurzacz Warsztatowy
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0066
Titel: 65 - spawarka światłowodowa
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0067
Titel: 66 - narzędzia ręczne
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0068
Titel: 67 - elektronarzędzia
Interne Kennung: 67
662101-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44510000 Narzędzia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34911100 Wózki, 43800000 Urządzenia warsztatowe, 38552000 Mierniki elektroniczne, 44423200 Drabiny
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3 - narzędzia dla ZZ Śrem
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: 9 - narzędzia TiRW
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: 10 - narzędzia dla SUiE
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: 11 - podnośnik hydrauliczny
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: 12 - podpórki śrubowe, nakładki
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: 13 - wiertarko-wkrętarka
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: 14 - klucz dynamometryczny
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: 15 - adapter
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: 16 - narzędzia NSN
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: 17 - narzędzia pozostałe
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: 18 - narzędzia skrawające
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: 19 - lutownica
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: 21 - klucz specjalny
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: 22 - ściągacz do łożysk
Wewnętrzny identyfikator: 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: 23 - pistolet
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: 24 - wąż
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: 25 - przewody
Wewnętrzny identyfikator: 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: 26 - linka NSN
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: 27 - uziemienie z klamrą
Wewnętrzny identyfikator: 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: 28 - uziemienie do samolotu
Wewnętrzny identyfikator: 28
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: 29 - linka NSN
Wewnętrzny identyfikator: 29
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: 30 - urządzenie testujące
Wewnętrzny identyfikator: 30
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: 31 - zestaw narzędziowy
Wewnętrzny identyfikator: 31
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: 32 - kontener
Wewnętrzny identyfikator: 32
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: 33 - elektryczna sprężarka
Wewnętrzny identyfikator: 33
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: 34 - przetwornica
Wewnętrzny identyfikator: 34
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: 35 - drukarka 3D
Wewnętrzny identyfikator: 35
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: 36 - stoły
Wewnętrzny identyfikator: 36
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: 37 - maty
Wewnętrzny identyfikator: 37
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: 38 - lutownica
Wewnętrzny identyfikator: 38
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: 39 - uchwyty montażowe
Wewnętrzny identyfikator: 39
Część zamówienia: LOT-0041
Wewnętrzny identyfikator: 40
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: 41 - oscyloskop cyfrowy
Wewnętrzny identyfikator: 41
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: 42 - multimetr cyfrowy
Wewnętrzny identyfikator: 42
Część zamówienia: LOT-0044
Wewnętrzny identyfikator: 43
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: 44 - zasilacz laboratoryjny
Wewnętrzny identyfikator: 44
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: 45 - generator sygnałów
Wewnętrzny identyfikator: 45
Część zamówienia: LOT-0047
Wewnętrzny identyfikator: 46
Część zamówienia: LOT-0048
Wewnętrzny identyfikator: 47
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: 48 - zaciskarka złącz JST
Wewnętrzny identyfikator: 48
Część zamówienia: LOT-0050
Tytuł: 49 - odkurzacz ręczny
Wewnętrzny identyfikator: 49
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: 50 - pistolet do kleju
Wewnętrzny identyfikator: 50
Część zamówienia: LOT-0052
Wewnętrzny identyfikator: 51
Część zamówienia: LOT-0053
Tytuł: 52 - opalarka akumulatorowa
Wewnętrzny identyfikator: 52
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: 53 - zestaw nasadek z grzechotką
Wewnętrzny identyfikator: 53
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: 54 - zestaw pilników
Wewnętrzny identyfikator: 54
Część zamówienia: LOT-0056
Tytuł: 55 - waga
Wewnętrzny identyfikator: 55
Część zamówienia: LOT-0057
Tytuł: 56 - ładowarka wielostanowiskowa
Wewnętrzny identyfikator: 56
Część zamówienia: LOT-0058
Tytuł: 57 - kable i adapter
Wewnętrzny identyfikator: 57
Część zamówienia: LOT-0059
Tytuł: 58 - spawarka Migomat
Wewnętrzny identyfikator: 58
Część zamówienia: LOT-0060
Wewnętrzny identyfikator: 59
Część zamówienia: LOT-0061
Tytuł: 60 - suszarka do filamentów
Wewnętrzny identyfikator: 60
Część zamówienia: LOT-0062
Wewnętrzny identyfikator: 61
Część zamówienia: LOT-0063
Wewnętrzny identyfikator: 62
Część zamówienia: LOT-0064
Tytuł: 63 - akcesoria czyszczące
Wewnętrzny identyfikator: 63
Część zamówienia: LOT-0065
Tytuł: 64 - odkurzacz Warsztatowy
Wewnętrzny identyfikator: 64
Część zamówienia: LOT-0066
Tytuł: 65 - spawarka światłowodowa
Wewnętrzny identyfikator: 65
Część zamówienia: LOT-0067
Tytuł: 66 - narzędzia ręczne
Wewnętrzny identyfikator: 66
Część zamówienia: LOT-0068
Tytuł: 67 - elektronarzędzia
Wewnętrzny identyfikator: 67