See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce – urządzenia chłodnicze.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń chłodniczych.W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowych, nieużywanych i pełnowartościowych urządzeń medycznych, spełniających wymagania techniczne, jakościowe i użytkowe określone przez Zamawiającego. Zamówienie obejmuje m.in.: Lodówka do przechowywania odczynników – 2 szt, Zamrażarka – 1 szt
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001