See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprema za potrebe Kliničkog zavoda za patologiju i citologiju
Beschreibung: Predmet nabave je nabava opreme za potrebe Kliničkog zavoda za patologiju i citologiju po grupama. Nabava obuhvaća isporuku, montažu predmeta nabave do potpune funkcionalnosti, provođenje svih potrebnih ispitivanja funkcionalnosti opreme, edukaciju zaposlenika za pravilno rukovanje isporučenom opremom, servisiranje (preventivno i korektivno (interventno)) i održavanje opreme u jamstvenom roku u količini i prema zahtjevima Naručitelja, važećim standardima, normativima, zakonima i tehničkim propisima Republike Hrvatske.
Interne Kennung: EVV_2-26_KBM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Standardna oprema za histopatološki laboratorij
Beschreibung: Predmet nabave je nabava standardne oprema za histopatološki laboratorij za potrebe Kliničkog zavoda za patologiju i citologiju sukladno tehničkim specifikacijama navedenim u troškovniku. Nabava obuhvaća isporuku, montažu predmeta nabave do potpune funkcionalnosti, provođenje svih potrebnih ispitivanja funkcionalnosti opreme, edukaciju zaposlenika za pravilno rukovanje isporučenom opremom, servisiranje (preventivno i korektivno (interventno)) i održavanje opreme u jamstvenom roku u količini i prema zahtjevima Naručitelja, važećim standardima, normativima, zakonima i tehničkim propisima Republike Hrvatske.
Interne Kennung: EVV_2-26_KBM-1
Los: LOT-0002
Titel: Oprema za standardna i specijalna histokemijska i imunohistokemijska bojenja
Beschreibung: Predmet nabave je nabava preme za standardna i specijalna histokemijska i imunohistokemijska bojenja za potrebe Kliničkog zavoda za patologiju i citologiju sukladno tehničkim specifikacijama navedenim u troškovniku. Nabava obuhvaća isporuku, montažu predmeta nabave do potpune funkcionalnosti, provođenje svih potrebnih ispitivanja funkcionalnosti opreme, edukaciju zaposlenika za pravilno rukovanje isporučenom opremom, servisiranje (preventivno i korektivno (interventno)) i održavanje opreme u jamstvenom roku u količini i prema zahtjevima Naručitelja, važećim standardima, normativima, zakonima i tehničkim propisima Republike Hrvatske.
Interne Kennung: EVV_2-26_KBM-2
Los: LOT-0003
Titel: Rotacioni mikrotom
Beschreibung: Predmet nabave je nabava rotacionog mikrotoma za potrebe Kliničkog zavoda za patologiju i citologiju sukladno tehničkim specifikacijama navedenim u troškovniku. Nabava obuhvaća isporuku, montažu predmeta nabave do potpune funkcionalnosti, provođenje svih potrebnih ispitivanja funkcionalnosti opreme, edukaciju zaposlenika za pravilno rukovanje isporučenom opremom, servisiranje (preventivno i korektivno (interventno)) i održavanje opreme u jamstvenom roku u količini i prema zahtjevima Naručitelja, važećim standardima, normativima, zakonima i tehničkim propisima Republike Hrvatske.
Interne Kennung: EVV_2-26_KBM-3
Los: LOT-0004
Titel: Uređaj za automatizirani proces imunohistokemijskog bojenja i in situ hibridizacije
Beschreibung: Predmet nabave je nabava uređaja za automatizirani proces imunohistokemijskog bojenja i in situ hibridizacije za potrebe Kliničkog zavoda za patologiju i citologiju sukladno tehničkim specifikacijama navedenim u troškovniku. Nabava obuhvaća isporuku, montažu predmeta nabave do potpune funkcionalnosti, provođenje svih potrebnih ispitivanja funkcionalnosti opreme, edukaciju zaposlenika za pravilno rukovanje isporučenom opremom, servisiranje (preventivno i korektivno (interventno)) i održavanje opreme u jamstvenom roku u količini i prema zahtjevima Naručitelja, važećim standardima, normativima, zakonima i tehničkim propisima Republike Hrvatske.
Interne Kennung: EVV_2-26_KBM-4
Los: LOT-0005
Titel: Procesor za obradu tekućinske citologije
Beschreibung: Predmet nabave je nabava procesora za obradu tekućinske citologije za potrebe Kliničkog zavoda za patologiju i citologiju sukladno tehničkim specifikacijama navedenim u troškovniku. Nabava obuhvaća isporuku, montažu predmeta nabave do potpune funkcionalnosti, provođenje svih potrebnih ispitivanja funkcionalnosti opreme, edukaciju zaposlenika za pravilno rukovanje isporučenom opremom, servisiranje (preventivno i korektivno (interventno)) i održavanje opreme u jamstvenom roku u količini i prema zahtjevima Naručitelja, važećim standardima, normativima, zakonima i tehničkim propisima Republike Hrvatske.
Interne Kennung: EVV_2-26_KBM-5
Los: LOT-0006
Titel: Fluorescencijski mikroskop s programom za automatiziranu FISH analizu
Beschreibung: Predmet nabave je nabava fluorescencijskog mikroskopa s programom za automatiziranu FISH analizu za potrebe Kliničkog zavoda za patologiju i citologiju sukladno tehničkim specifikacijama navedenim u troškovniku. Nabava obuhvaća isporuku, montažu predmeta nabave do potpune funkcionalnosti, provođenje svih potrebnih ispitivanja funkcionalnosti opreme, edukaciju zaposlenika za pravilno rukovanje isporučenom opremom, servisiranje (preventivno i korektivno (interventno)) i održavanje opreme u jamstvenom roku u količini i prema zahtjevima Naručitelja, važećim standardima, normativima, zakonima i tehničkim propisima Republike Hrvatske.
Interne Kennung: EVV_2-26_KBM-6
Los: LOT-0007
Titel: Semi-motorizirani mikroskop
Beschreibung: Predmet nabave je nabava semi-motorizirani mikroskop za potrebe Kliničkog zavoda za patologiju i citologiju sukladno tehničkim specifikacijama navedenim u troškovniku. Nabava obuhvaća isporuku, montažu predmeta nabave do potpune funkcionalnosti, provođenje svih potrebnih ispitivanja funkcionalnosti opreme, edukaciju zaposlenika za pravilno rukovanje isporučenom opremom, servisiranje (preventivno i korektivno (interventno)) i održavanje opreme u jamstvenom roku u količini i prema zahtjevima Naručitelja, važećim standardima, normativima, zakonima i tehničkim propisima Republike Hrvatske.
Interne Kennung: EVV_2-26_KBM-7
Los: LOT-0008
Titel: Mikroskop s jednom diskusijom
Beschreibung: Predmet nabave je nabava mikroskopa s jednom diskusijom za potrebe Kliničkog zavoda za patologiju i citologiju sukladno tehničkim specifikacijama navedenim u troškovniku. Nabava obuhvaća isporuku, montažu predmeta nabave do potpune funkcionalnosti, provođenje svih potrebnih ispitivanja funkcionalnosti opreme, edukaciju zaposlenika za pravilno rukovanje isporučenom opremom, servisiranje (preventivno i korektivno (interventno)) i održavanje opreme u jamstvenom roku u količini i prema zahtjevima Naručitelja, važećim standardima, normativima, zakonima i tehničkim propisima Republike Hrvatske.
Interne Kennung: EVV_2-26_KBM-8
Los: LOT-0009
Titel: Mikroskop s kamerom i polarizacijom
Beschreibung: Predmet nabave je nabava mikroskopa s kamerom i polarizacijom za potrebe Kliničkog zavoda za patologiju i citologiju sukladno tehničkim specifikacijama navedenim u troškovniku. Nabava obuhvaća isporuku, montažu predmeta nabave do potpune funkcionalnosti, provođenje svih potrebnih ispitivanja funkcionalnosti opreme, edukaciju zaposlenika za pravilno rukovanje isporučenom opremom, servisiranje (preventivno i korektivno (interventno)) i održavanje opreme u jamstvenom roku u količini i prema zahtjevima Naručitelja, važećim standardima, normativima, zakonima i tehničkim propisima Republike Hrvatske.
Interne Kennung: EVV_2-26_KBM-9
Los: LOT-0010
Titel: Mikroskop s kamerom
Beschreibung: Predmet nabave je nabava mikroskopa s kamerom za potrebe Kliničkog zavoda za patologiju i citologiju sukladno tehničkim specifikacijama navedenim u troškovniku. Nabava obuhvaća isporuku, montažu predmeta nabave do potpune funkcionalnosti, provođenje svih potrebnih ispitivanja funkcionalnosti opreme, edukaciju zaposlenika za pravilno rukovanje isporučenom opremom, servisiranje (preventivno i korektivno (interventno)) i održavanje opreme u jamstvenom roku u količini i prema zahtjevima Naručitelja, važećim standardima, normativima, zakonima i tehničkim propisima Republike Hrvatske.
Interne Kennung: EVV_2-26_KBM-10
Los: LOT-0011
Titel: Arhiva
Beschreibung: Predmet nabave je nabava arhive za potrebe Kliničkog zavoda za patologiju i citologiju sukladno tehničkim specifikacijama navedenim u troškovniku. Nabava obuhvaća isporuku, montažu predmeta nabave do potpune funkcionalnosti, provođenje svih potrebnih ispitivanja funkcionalnosti opreme, edukaciju zaposlenika za pravilno rukovanje isporučenom opremom, servisiranje (preventivno i korektivno (interventno)) i održavanje opreme u jamstvenom roku u količini i prema zahtjevima Naručitelja, važećim standardima, normativima, zakonima i tehničkim propisima Republike Hrvatske.
Interne Kennung: EVV_2-26_KBM-11