Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Pilski (PL411)
Land: Polen
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66113000 Usługi udzielania kredytu
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Pilski (PL411)
Kraj: Polska
Szacowany okres obowiązywania
Data początkowa: 15/12/2026