662148-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Kesseln – MODERNIZACJA MŁYNÓW RP-1043X W RAMACH REALIZACJI ZADANIA „WSPÓŁSPALANIE BIOMASY NA BLOKACH KLASY 500 MW W CELU OGRANICZENIA EMISJI PONIŻEJ 550 g CO2/kWh”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MODERNIZACJA MŁYNÓW RP-1043X W RAMACH REALIZACJI ZADANIA „WSPÓŁSPALANIE BIOMASY NA BLOKACH KLASY 500 MW W CELU OGRANICZENIA EMISJI PONIŻEJ 550 g CO2/kWh”
Beschreibung: MODERNIZACJA MŁYNÓW RP-1043X W RAMACH REALIZACJI ZADANIA „WSPÓŁSPALANIE BIOMASY NA BLOKACH KLASY 500 MW W CELU OGRANICZENIA EMISJI PONIŻEJ 550 g CO2/kWh” Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Części II SWZ.
Interne Kennung: NLU-MS.2103.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: MODERNIZACJA MŁYNÓW RP-1043X W RAMACH REALIZACJI ZADANIA „WSPÓŁSPALANIE BIOMASY NA BLOKACH KLASY 500 MW W CELU OGRANICZENIA EMISJI PONIŻEJ 550 g CO2/kWh” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Części II SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zachowana numeracja z Części II SWZ 1.3.2. Etap II obejmuje wykonanie prac związanych z modernizacją pięciu młynów RP-1043x 9MW4, 9MW5, 9MW6, 10MW4, 10MW5, w zakresie uruchamianym wyłącznie na podstawie odrębnej decyzji Zamawiającego, z uwzględnieniem doświadczeń, wyników, wniosków oraz zmian optymalizacyjnych wynikających z realizacji Etapu I. W przypadku uruchomienia Etapu II zakres ten obejmie kompletną modernizację uwzględniającą zakres Etapu I wraz z niezbędną aktualizacją dokumentacji, dostawami, montażem (z wyłączeniem montażu mechanicznego elementów wewnętrznych młyna), nadzorem, uruchomieniem, próbami, odbiorami oraz dokumentacją powykonawczą (Opcje). Szczegółowy opis opcji znajduje się w punkcie 1.4.2. Części II SWZ.
662148-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of boilers – MODERNIZACJA MŁYNÓW RP-1043X W RAMACH REALIZACJI ZADANIA „WSPÓŁSPALANIE BIOMASY NA BLOKACH KLASY 500 MW W CELU OGRANICZENIA EMISJI PONIŻEJ 550 g CO2/kWh”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: NLU-MS.2103.1.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 50531100 Repair and maintenance services of boilers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
662148-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych – MODERNIZACJA MŁYNÓW RP-1043X W RAMACH REALIZACJI ZADANIA „WSPÓŁSPALANIE BIOMASY NA BLOKACH KLASY 500 MW W CELU OGRANICZENIA EMISJI PONIŻEJ 550 g CO2/kWh”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi - Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: NLU-MS.2103.1.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Dodatkowy charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 50531100 Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje: