662168-2026 - Ergebnis
Litauen – Medizinische Verbrauchsartikel – Pagalbinių priemonių komplektas Lovo Automated Cell Processing sistemai arbai jai lygiavertei, suteikiamai panaudos būdu (12140)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pagalbinių priemonių komplektas Lovo Automated Cell Processing sistemai arbai jai lygiavertei, suteikiamai panaudos būdu (12140)
Beschreibung: Perkama pagalbinių priemonių komplektas Lovo Automated Cell Processing sistemai arbai jai lygiavertei, suteikiamai panaudos būdu. Daugiau informacijos žr. pirkimo dokumentuose.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pagalbinių priemonių komplektas Lovo Automated Cell Processing sistemai arbai jai lygiavertei, suteikiamai panaudos būdu.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Vienkartiniai priedai reagentų pridėjimui
Interne Kennung: 2