662176-2026 - Ergebnis
Rumänien – Anästhesiemasken – Materiale sanitare 9
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Materiale sanitare 9
Beschreibung: - materiale sanitare 9 (11 LOTURI) - conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile. Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
Interne Kennung: 4208498/2023/327
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33171110 Anästhesiemasken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Balon anestezie
Beschreibung: Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Masca laringiana sterila I-GEL
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Paturica pt incalzire pacient adult
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0004
Titel: Protector/retractor de plaga
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Kit seringă injector 190 ml
Beschreibung: Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Kit tub conector pacient de joasă presiune spiralat simplu
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Tubulatură
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Saci autoclavabili
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Conector universal de tip needle-free cu valva de silicon 12cm
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör
Los: LOT-0010
Titel: Kit preventie si tratament escara si leziuni de decubitus
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 37442810 Fitnessbänder
Los: LOT-0011
Titel: Set ingrijire bucala pt. pacientii critici
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 33711700 Artikel und Zubereitungen für die Mund- und Zahnhygiene