662186-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie poprzez proces odzysku odpadów o kodzie 19 12 12
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie poprzez proces odzysku odpadów o kodzie 19 12 12
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie poprzez proces odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 (inne odpady, w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11), frakcja posortownicza wytworzona w ramach mechanicznego przetwarzania odpadów o kodach 20 01 03, 20 01 99, 20 03 07, w ilości maksymalnej 12 000 Mg.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungMPGO.U3.2025