662196-2026 - Planung
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Wieluń w roku 2027.
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Wieluń w roku 2027.
Interne Kennung: SA.270.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie będzie prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 34 PZP. Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami będzie stanowić dokumenty zamówienia. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP. Szczegółowy zakres określać będą dokumenty zamówienia. Wstępne ogłoszenie informacyjne zawiera wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji UE. Zamawiający zamierza wyznaczyć termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji UE.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Prace szkółkarskie
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Prace szkółkarskie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający będzie uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część oferty ("Opcja"). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez wykonawcę w którejkolwiek pozycji kosztorysu ofertowego. Poziom % prawa opcji zostanie określony w ogłoszeniu o zamówieniu oraz SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Leśnictwa Cisowa i Ogroble
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Leśnictwa Cisowa i Ogroble
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Leśnictwo Budziaki
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Leśnictwo Budziaki
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Leśnictwo Ożarów
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Leśnictwo Ożarów
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Leśnictwo Mierzyce
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Leśnictwo Mierzyce
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Leśnictwo Marki
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - Leśnictwo Marki
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Leśnictwo Czarnożyły
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - Leśnictwo Czarnożyły
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Leśnictwa Sieniec, Jodłowiec, OHZ
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - Leśnictwa Sieniec, Jodłowiec, OHZ
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Leśnictwo Radoszewice
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - Leśnictwo Radoszewice
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Leśnictwa Siemkowice i Mokry Las
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - Leśnictwa Siemkowice i Mokry Las
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Leśnictwo Niżankowice
Interne Kennung: Pakiet nr 11 - Leśnictwo Niżankowice