See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: technisch beheerscontract woningen diverse sites 2024
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Technisch beheerscontract 77 eengezinswoningen en 30 appartementen diverse sites 2024. Toelichting: Het voorwerp van de opdracht bestaat uit een technisch beheerscontract voor de technische installaties in appartementsgebouwen en eengezinswoningen op diverse sites. Het betreft: 1. de centrale verwarming en de sanitair warmwaterinstallatie 2. de regenwaterrecuperatie-installatie. De opdracht bestaat uit preventief onderhoud, correctief onderhoud en totale waarborg met open boekhouding en heeft een looptijd van 10 jaar.
Interne Kennung: PPP0NW-390/5025/OP-WM-2024/7.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OP-WM-2024/7.01_1