662214-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Geräte – Aparatura medicala- Acord Cadru - 36 luni - 4
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aparatura medicala- Acord Cadru - 36 luni - 4
Beschreibung: Acord-cadru furnizare -Achizitie Aparatura medicala- Acord Cadru - 36 luni -4, cf.- fisei de date si caietului de sarcini.Conform art.161dinL.98/2016 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare /inf.suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunere ofertelor in anuntul de participare
Interne Kennung: 25405892024-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparatura medicala bloc operator chirurgie
Beschreibung: Cantitatile min./ max.acord cadru sunt in caietul de sarcini .Frecventa celui mai mare contr.subsesvent cu val.max. estimata ce urmeaza a fi achizitionate pe durata intregului acord cadru (dupa necesitati) conf.datelor /lot SICAP din F.D.& anexa. (cant.&val.min/max)
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33167000 OP-Beleuchtung, 33172100 Ausrüstung für Anästhesie, 33192230 Operationstische
Los: LOT-0002
Titel: Aparatura medicala investigatii video-endoscopie
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0003
Titel: Aparatura medicala interventii chirurgicale laparoscopice
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung, 33926000 Aspiratoren oder Schläuche zum Absaugen von Flüssigkeiten in der Autopsie