662219-2026 - Ergebnis
Rumänien – Teile für Aufzüge, Schrägaufzüge oder Rolltreppen – Piese de schimb pentru scări rulante
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Piese de schimb pentru scări rulante
Beschreibung: Achiziţia de piese de schimb pentru scări rulante, în vederea menținerii în funcțiune a scărilor rulante din stațiile de metrou. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 20. Entitatea contractantă va răspunde la solicitarile de clarificări în a 11-a zi dinainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 13863739_2021_PAAPD1294765
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419500 Teile für Aufzüge, Schrägaufzüge oder Rolltreppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lanț duplex
Beschreibung: Furnizare de lanțuri duplex conform specificațiilor din Caietul de Sarcini. Estimările cantităţilor minime şi maxime care ar fi putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru și ale contractelor subsecvente se regăsesc în Caietul de Sarcini, pag. 5.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 44541000 Gliederketten
Los: LOT-0002
Titel: Mână curentă
Beschreibung: Furnizare mână curentă pentru scări rulante conform cerinţelor din Caietul de Sarcini. Estimările cantităţilor minime şi maxime care ar fi putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru și ale contractelor subsecvente se regăsesc în Caietul de Sarcini, pag. 5.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 19510000 Gummiwaren
Los: LOT-0003
Titel: Piese scări rulante tip Schindler
Beschreibung: Furnizare de piese pentru scări rulate tip Schindler conform cerinţelor din Caietul de Sarcini. Estimările cantităţilor minime şi maxime care ar fi putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru și ale contractelor subsecvente se regăsesc în Caietul de Sarcini, pag. 5-9.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Piese trotuare rulante tip Schindler
Beschreibung: Furnizare piese pentru trotuare rulante conform cerinţelor din Caietul de Sarcini. Estimările cantităţilor minime şi maxime care ar fi putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru și ale contractelor subsecvente se regăsesc în Caietul de Sarcini, pag. 9-13.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 42419540 Teile für Rollsteige
Los: LOT-0005
Titel: Piese mecanice scări rulante tip Schindler
Beschreibung: Furnizare piese mecanice pentru scări rulante tip Schindler conform cerinţelor din Caietul de Sarcini. Estimările cantităţilor minime şi maxime care ar fi putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru și ale contractelor subsecvente se regăsesc în Caietul de Sarcini, pag. 13-14.
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 42416000 Aufzüge, Schrägaufzüge, Hebezeuge, Rolltreppen und Rollsteige
Los: LOT-0006
Titel: Piese electrice scări rulante tip Schindler și Otis
Beschreibung: Furnizare piese electrice pentru scări rulante tip Schindler și Otis conform cerinţelor din Caietul de Sarcini. Estimările cantităţilor minime şi maxime care ar fi putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru și ale contractelor subsecvente se regăsesc în Caietul de Sarcini, pag. 14-22.
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 42419530 Teile für Rolltreppen