2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge najma po grupama: A)Ozvučenje B)Rasvjeta i konstrukcija za ovjes
Beschreibung: Usluge najma po grupama: A)Ozvučenje B)Rasvjeta i konstrukcija za ovjes
Interne Kennung: VV-29/25
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: B)Rasvjeta i konstrukcija za ovjes
Beschreibung: grupa B) Rasvjeta i konstrukcija za ovjes
Interne Kennung: VV-29/25-2