See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Liepājas valstspilsētas pludmales kopšanas un uzturēšanas pakalpojumi
Beschreibung: Liepājas valstspilsētas pludmales kopšanas un uzturēšanas pakalpojumi
Interne Kennung: LVP 2025/193
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90680000 Strandreinigung
5. Los
Los: LOT-0000