662270-2026 - Ergebnis
Ungarn – Dekontaminierung – Tartály megszüntetés
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tartály megszüntetés
Beschreibung: Tartály megszüntetés 2025 (3 részben) (szolgáltatás megrendelése) nettó 127 000 000 Ft keretösszegig. A beszerzés tárgya a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Cegléd, Dunaújváros, Solt, Székesfehérvár, Kápolnásnyék, Nagyatád, Bodajk telephelyein található használaton kívüli gázolaj, benzin, HTO, bitumentartályok és a kapcsolódó vezetékek, berendezések, a tartályokhoz kapcsolódó műtárgyak felszámolása, a tartályok környezetének kárelhárítása, veszélyes hulladék elszállítása, tereprendezés. 1. rész: Cegléd, Dunaújváros, Solt 2. rész: Székesfehérvár, Kápolnásnyék, Nagyatád 3. rész: Bodajk Részenként a keretösszeg: 1. rész: 34 000 000 Ft 2. rész: 47 000 000 Ft 3. rész: 46 000 000 Ft Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget részenként. Mindösszesen: 127 000 000 Ft
Vorherige Bekanntmachung: 244087-2026
Interne Kennung: EKR000408862026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90722200 Dekontaminierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cegléd, Dunaújváros, Solt
Beschreibung: Tartály megszüntetés 2025. 1. rész tekintetében 34 000 000 Ft keretösszegig Ajánlattevő feladata: A telephelyeken található használaton kívüli tartályok felszámolása: tartályokból a maradék szennyezett anyag eltávolítása, a tartályok oldószeres tisztítása, tartályok kiemelése, szükséges földmunkák elvégzése, szennyezett talaj és egyéb veszélyes és nem veszélyes hulladékok elszállítása és átadása kezelőnek, talaj- és talajvíz mintavétel és laboratóriumi vizsgálatok elvégzése, szükséges dokumentációk elkészítése, talajvíz figyelő kút létesítése az állapotvizsgálati dokumentációban előírtak szerint, a terület helyreállítása a rendelkezésre álló keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő az alábbiakban meghatározta a valószínűsített mennyiségi megoszlást azzal, hogy azok nem keletkeztetnek lehívási kötelezettséget, ezek csak becsült mennyiségek, kizárólag az ajánlatok összehasonlításának alapját szolgálják. A tényleges igények a keretösszegből történő eseti megrendelések alapján valósulnak meg. 1. rész tekintetében: 4 db tartály és a kapcsolódó berendezések. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000408862026/1
Los: LOT-0002
Titel: Székesfehérvár, Kápolnásnyék, Nagyatád
Beschreibung: Tartály megszüntetés 2025. 2 rész tekintetében 47 000 000 Ft keretösszegig Ajánlattevő feladata: A telephelyeken található használaton kívüli tartályok felszámolása: tartályokból a maradék szennyezett anyag eltávolítása, a tartályok oldószeres tisztítása, tartályok kiemelése, szükséges földmunkák elvégzése, szennyezett talaj és egyéb veszélyes és nem veszélyes hulladékok elszállítása és átadása kezelőnek, talaj- és talajvíz mintavétel és laboratóriumi vizsgálatok elvégzése, szükséges dokumentációk elkészítése, talajvíz figyelő kút létesítése az állapotvizsgálati dokumentációban előírtak szerint, a terület helyreállítása a rendelkezésre álló keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő az alábbiakban meghatározta a valószínűsített mennyiségi megoszlást azzal, hogy azok nem keletkeztetnek lehívási kötelezettséget, ezek csak becsült mennyiségek, kizárólag az ajánlatok összehasonlításának alapját szolgálják. A tényleges igények a keretösszegből történő eseti megrendelések alapján valósulnak meg. 2. rész tekintetében: 8 db tartály és a kapcsolódó berendezések. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000408862026/2
Los: LOT-0003
Titel: Bodajk
Beschreibung: Tartály megszüntetés 2025. 3 rész tekintetében 46 000 000 Ft keretösszegig Ajánlattevő feladata: A telephelyeken található használaton kívüli tartályok felszámolása: tartályokból a maradék szennyezett anyag eltávolítása, a tartályok oldószeres tisztítása, tartályok kiemelése, szükséges földmunkák elvégzése, szennyezett talaj és egyéb veszélyes és nem veszélyes hulladékok elszállítása és átadása kezelőnek, talaj- és talajvíz mintavétel és laboratóriumi vizsgálatok elvégzése, szükséges dokumentációk elkészítése, talajvíz figyelő kút létesítése az állapotvizsgálati dokumentációban előírtak szerint, a terület helyreállítása a rendelkezésre álló keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő az alábbiakban meghatározta a valószínűsített mennyiségi megoszlást azzal, hogy azok nem keletkeztetnek lehívási kötelezettséget, ezek csak becsült mennyiségek, kizárólag az ajánlatok összehasonlításának alapját szolgálják. A tényleges igények a keretösszegből történő eseti megrendelések alapján valósulnak meg. 3. rész tekintetében: 6 db tartály és a kapcsolódó berendezések A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000408862026/3