662279-2026 - Ergebnis
Kroatien – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Preuzimanje, pranje, dostava i najam posteljine i rublja za potrebe brodova Jadrolinije za sva plovna područja
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preuzimanje, pranje, dostava i najam posteljine i rublja za potrebe brodova Jadrolinije za sva plovna područja
Beschreibung: Usluge preuzimanja, pranja, dostave i najma posteljine i rublja za potrebe brodova Jadrolinije za sva plovna područja za razdoblje 2026-2028. Usluga obuhvaća preuzimanje kompletne dnevne količine nečistog rublja sa lokacija koje odredi naručitelj, odvoz prijevoznim sredstvom ponuditelja do praonice, pranje, sušenje i glačanje rublja, te besplatne zamjene nakon normalnog trošenja/habanja prema zahtjevu naručitelja, te povrat čistog i zapakiranog rublja. Nečisto rublje odnosi se na rublje u vlasništvu naručitelja i rublje u najmu koje je definirano troškovnikom. Odabrani ponuditelj nakon potpisa Ugovora preuzet će, u roku od 30 (trideset) dana, posteljinu u vlasništvu naručitelja te ju oprati i spakirati za trajno skladištenje.
Interne Kennung: EVV 108/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je preuzimanje, pranje, dostava i najam posteljine i rublja za potrebe brodova Jadrolinije na svim plovnim područjima.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 39512000 Bettwäsche