662308-2026 - Wettbewerb
Estland – Arzneimittel – Ravimite ostmine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ravimite ostmine
Beschreibung: Erinevate ravimite ostmine. Täpsem info leitav lisast 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315709-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lanadelumab
Beschreibung: Lanadelumab süstelahus süstlis / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315709-0001
Los: LOT-0002
Titel: Naatriumkloriidi infusioonlahuse kontsentraat 20 ml
Beschreibung: Naatriumkloriidi infusioonlahuse kontsentraat 20 ml / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315709-0002
Los: LOT-0003
Titel: Naatriumkloriidi infusioonlahuse kontsentraat 100 ml
Beschreibung: Naatriumkloriidi infusioonlahuse kontsentraat 100 ml / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315709-0003