2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitorovací systém optických vláken Správy železnic
Beschreibung: vybudování monitorovacího systému optických vláken ve správě Správy železnic a zajištění nepřetržitého dohledu optických přenosových cest SŽ, za účelem dodržení jejich plné bezporuchové funkčnosti, zejména v souvislosti s výstavbou a provozováním systému ERTMS (ETCS, GSM-R)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64226000 Telematikdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441100 Fernmessüberwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Monitorovací systém optických vláken Správy železnic“
Beschreibung: vybudování monitorovacího systému optických vláken ve správě Správy železnic a zajištění nepřetržitého dohledu optických přenosových cest SŽ, za účelem dodržení jejich plné bezporuchové funkčnosti, zejména v souvislosti s výstavbou a provozováním systému ERTMS (ETCS, GSM-R).
Interne Kennung: 90687/2025-SŽ-GŘ-O25