662337-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup sprzętu medycznego w ramach nagrody w konkursie „Medyczne Wydarzenie Roku” dla Zespołu Oddziałów Neurochirurgii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego w ramach nagrody w konkursie „Medyczne Wydarzenie Roku” dla Zespołu Oddziałów Neurochirurgii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego w ramach nagrody w konkursie „Medyczne Wydarzenie Roku” dla Zespołu Oddziałów Neurochirurgii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/39/05/2026, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ i załączniku 6 do SWZ, tj. parametry techniczne.
Vorherige Bekanntmachung: 348067-2026
Interne Kennung: MSB/PN/39/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Zakup sprzętu medycznego w ramach nagrody w konkursie „Medyczne Wydarzenie Roku” dla Zespołu Oddziałów Neurochirurgii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/39/05/2026.
Interne Kennung: Część nr 1