2. Verfahren
Verfahren
Titel: Informacijos publikavimo (spausdinimo) Kauno regiono laikraštyje paslaugų pirkimas (tarpt.)
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti informacijos publikavimo (spausdinimo) (įskaitant maketavimą) Kauno regiono laikraštyje paslaugas. Perkamų paslaugų apimtys ir reikalavimai nurodyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede ir Sutarties projekte - specialiųjų pirkimo sąlygų 7 priede ir jos priede (techninėje specifikacijoje).
Interne Kennung: 9768942
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Šalių abipusiu rašytiniu Susitarimu Sutartis tomis pačiomis sąlygomis (nedidinant Sutarties kainos) gali būti pratęsta 2 (du) kartus po 12 (dvylika) mėnesių.