2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa i modernizacja platformy cyberbezpieczeństwa IPN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i modernizacja platformy cyberbezpieczeństwa IPN oraz świadczenie asysty technicznej Wykonawcy. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: BAG-86/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001