2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa chromatografu cieczowego sprzężonego z tandemowym spektrometrem mas typu kwadrupol (układ analityczny LC/MS/MS) wraz z wyposażeniem dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa chromatografu cieczowego sprzężonego z tandemowym spektrometrem mas typu kwadrupol (układ analityczny LC/MS/MS) (1 szt.). 2. Wymagany jest chromatograf fabrycznie nowy, nieużywany, który nie był wcześniej przedmiotem wystaw lub prezentacji, wolny od wad fizycznych i prawnych, kompletny oraz gotowy do użytkowania po jego zainstalowaniu, dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, który zawiera wymagane minimalne parametry techniczne, funkcjonalne i użytkowe. 4. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie w szczególności: 1) dostawa, wniesienie i instalacja chromatografu w miejscu użytkowania, 2) uruchomienie, przeprowadzenie kwalifikacji walidacyjnej, sprawdzenie poprawności działania, 3) przeprowadzenie instruktażu w zakresie obsługi i eksploatacji, 4) przekazanie dokumentów i instrukcji obsługi aparatury oraz dokumentów gwarancyjnych, 5) udzielenie gwarancji na zasadach określonych w Projekcie umowy, 6) przekazanie chromatografu Zamawiającemu potwierdzone Protokołem odbioru
Interne Kennung: PLAD.P.7.2024.MC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa chromatografu cieczowego sprzężonego z tandemowym spektrometrem mas typu kwadrupol (układ analityczny LC/MS/MS) wraz z wyposażeniem.
Beschreibung: Zakup i dostawa chromatografu cieczowego sprzężonego z tandemowym spektrometrem mas typu kwadrupol (układ analityczny LC/MS/MS) wraz z wyposażeniem dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego.
Interne Kennung: PLAD.P.7.2025.MC
Menge: 1 Stück