2. Verfahren
Verfahren
Titel: Water- en Oeverplanten stromend 2027-2032
Beschreibung: Doel van deze Europese aanbesteding is zekerstelling/continuïteit van de monitoring van de Water- en oeverplanten stromend in de 2027 tot en met 2032. zie beschrijvend document
Interne Kennung: 31217017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Iedere geïnteresseerde ondernemer kan rechtstreeks inschrijven De inschrijvingen worden beoordeeld aan de vooraf bekendgemaakte eisen en gunningscriteria met inachtneming van de beginselen van gelijke behandeling, transparantie en proportionaliteit.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel A
Beschreibung: DVO Water- en Oeverplanten stromend inclusief biezen en rapportage: perceel A Binnen dit perceel worden de gegevens van De Bergse Maas, de Beneden Maas, De Boven Rijn en Maas, de Brabantse Biesbosch, (delen van) de Boven- en Beneden Merwede, (delen van) de Dordtse Biesbosch, de Grensmaas, het Haringvliet Oost, de Hollandse IJssel, (delen van) de Oude Maas en Vecht en Zwarte Water ingewonnen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdrachtgever is voornemens over te gaan tot het sluiten van 2 Dienstverleningsovereenkomsten. Een DVO t.b.v. Perceel A met een looptijd van 6 jaar met een, eenzijdige door Opdrachtgever uit te oefenen , 2 keer de optie tot verlenging van de contractduur van 3 jaar en een DVO t.b.v. perceel B met een looptijd van 6 jaar met een, eenzijdig door Opdrachtgever uit te oefenen, 2 keer de optie tot verlenging van de contractuur van 3 jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel B
Beschreibung: DVO Water- en Oeverplanten stromend: perceel B Binnen dit perceel worden de gegevens van (delen van) de Boven- en Beneden Merwede, de bedijkte Maas, de Bovenmaas, (delen van) de Dordtse Biesbosch, de IJssel, de Nederijn en Lek, (delen van) de Oude Maas en de Zandmaas ingewonnen.
Interne Kennung: 2
662429-2026 - Competition
Netherlands – Environmental services – Water- en Oeverplanten stromend 2027-2032
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 31217017
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90700000 Environmental services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel A
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Perceel B
Internal identifier: 2