662430-2026 - Ergebnis
Rumänien – Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr – Acord cadru pe 2 ani pentru închiriere autovehicule transport mixt persoane și materiale fără deservent – DRDP Brasov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru pe 2 ani pentru închiriere autovehicule transport mixt persoane și materiale fără deservent – DRDP Brasov
Beschreibung: Inchiriere autovehicule transport mixt persoane și materiale fără deservent. Număr de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor / candidaturilor: 21 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informații suplimentare: în a 11 a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 16054368/2024/675/S/1+2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Acord cadru pe 2 ani pentru închiriere autovehicule transport mixt persoane și materiale fără deservent. Valoarea estimata totala: 1.971.000,00 lei fara TVA Estimari ale cantitatilor solicitate pe durata intregului acord cadru minim 4 buc, maxim 30 buc. Estimarea cantitatilor solicitate care pot face obiectul unui singur contract subsecvent dintre cele care urmeaza sa fie atribuite pe durata acordului cadru sunt minim 2 buc si maxim 15 buc. Estimarea valorii celui mai mare contract subsecvent care urmeaza sa fie atribuit este de 985.500,00 lei fara TVA. Frecventa de atribuire a contractelor subsecvente este de minim un contract subsecvent pe an.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge