662439-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Metallerze und Legierungen – Alapanyagok beszerzése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Alapanyagok beszerzése
Beschreibung: BKV Vasúti Járműjavító Kft. részére: 1. rész - Acélcsövek, zártszelvények 2. rész - Acéllemezek 3. rész - Profilacélok 4. rész - Színes- és könnyűfémek beszerzése a közbeszerzési dokumentumban részletesen meghatározott műszaki leírás szerint. Ajánlattevő feladatainak további részletes ismertetését, egyéb követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű áru megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001753662026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő hivatkozik a Kbt. előírásaira!
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14600000 Metallerze und Legierungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. rész - Acélcsövek, zártszelvények
Beschreibung: A Közbeszerzési dokumentációban részletesen specifikáltak szerint 41 féle acélcső és zártszelvény beszerzése mindösszesen (alap-összmennyiség): 438 méter; 610 KG teljesüléséig. Ajánlatkérő a szerződés hatálya alatt 438 méter és 610 kilogramm alap-összmennyiség lehívására kötelezettséget vállal. Az opciót a BT-54 pont tartalmazza. Ajánlattevő feladatainak további részletes ismertetését, egyéb követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű áru megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell
Interne Kennung: EKR001753662026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opció: Mindösszesen 103 méter és 128 kilogramm mennyiség erejéig. Ajánlatkérő a szerződés megszűnését megelőzően írásban jelezheti, hogy élni kíván opciós jogával. Ajánlatkérő a BT-24 pont szerinti lehívási kötelezettségen felül a szállítások megrendelésére jogosult, de nem kötelezett. Amennyiben Ajánlatkérő él az opciós jogával szerződés időtartama automatikusan meghosszabbodik a 103 méter és 128 kilogramm mennyiség kimerítéséig, de legfeljebb 2 hónap időtartammal. Ajánlatkérőt mind a 41 tétel vonatkozásában lehívási jog illeti meg, ennek keretében jogosult akár az összes termék és opciós mennyiség lehívására, akár annak egy részére
Los: LOT-0002
Titel: 2. rész - Acéllemezek
Beschreibung: A Közbeszerzési dokumentációban részletesen specifikáltak szerint 49 féle acéllemez beszerzése mindösszesen (alap-összmennyiség): 21.728 KG teljesüléséig. Ajánlatkérő a szerződés hatálya alatt 21.728 kilogramm alap-összmennyiség lehívására kötelezettséget vállal. Az opciót a BT-54 pont tartalmazza. Ajánlattevő feladatainak további részletes ismertetését, egyéb követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű áru megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell
Interne Kennung: EKR001753662026/2
Beschreibung der Optionen: Opció: Mindösszesen 4371 kilogramm mennyiség erejéig. Ajánlatkérő a szerződés megszűnését megelőzően írásban jelezheti, hogy élni kíván opciós jogával. Ajánlatkérő a BT-24 pont szerinti lehívási kötelezettségen felül a szállítások megrendelésére jogosult, de nem kötelezett. Amennyiben Ajánlatkérő él az opciós jogával szerződés időtartama automatikusan meghosszabbodik a 4371 kilogramm mennyiség kimerítéséig, de legfeljebb 2 hónap időtartammal. Ajánlatkérőt mind a 49 tétel vonatkozásában lehívási jog illeti meg, ennek keretében jogosult akár az összes termék és opciós mennyiség lehívására, akár annak egy részére
Los: LOT-0003
Titel: 3. rész - Profilacélok
Beschreibung: A Közbeszerzési dokumentációban részletesen specifikáltak szerint 36 féle profilacélok beszerzése mindösszesen (alap-összmennyiség): 1810 KG teljesüléséig. Ajánlatkérő a szerződés hatálya alatt 1810 kilogramm alap-összmennyiség lehívására kötelezettséget vállal. Az opciót a BT-54 pont tartalmazza. Ajánlattevő feladatainak további részletes ismertetését, egyéb követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű áru megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell
Interne Kennung: EKR001753662026/3
Beschreibung der Optionen: Opció: Mindösszesen 383 kilogramm mennyiség erejéig. Ajánlatkérő a szerződés megszűnését megelőzően írásban jelezheti, hogy élni kíván opciós jogával. Ajánlatkérő a BT-24 pont szerinti lehívási kötelezettségen felül a szállítások megrendelésére jogosult, de nem kötelezett. Amennyiben Ajánlatkérő él az opciós jogával szerződés időtartama automatikusan meghosszabbodik a 383 kilogramm mennyiség kimerítéséig, de legfeljebb 2 hónap időtartammal. Ajánlatkérőt mind a 36 tétel vonatkozásában lehívási jog illeti meg, ennek keretében jogosult akár az összes termék és opciós mennyiség lehívására, akár annak egy részére
Los: LOT-0004
Titel: 4. rész - Színes- és könnyűfémek
Beschreibung: A Közbeszerzési dokumentációban részletesen specifikáltak szerint 76 féle Színes- és könnyűfémek beszerzése mindösszesen (alap-összmennyiség): 3074 KG; 44 M; 89 TA teljesüléséig. Ajánlatkérő a szerződés hatálya alatt 3074 KG; 44 M; 89 TA, alap-összmennyiség lehívására kötelezettséget vállal. Az opciót a BT-54 pont tartalmazza. Ajánlattevő feladatainak további részletes ismertetését, egyéb követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű áru megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell
Interne Kennung: EKR001753662026/4
Beschreibung der Optionen: Opció: Mindösszesen 657 KG; 13 M; 20 TA mennyiség erejéig. Ajánlatkérő a szerződés megszűnését megelőzően írásban jelezheti, hogy élni kíván opciós jogával. Ajánlatkérő a BT-24 pont szerinti lehívási kötelezettségen felül a szállítások megrendelésére jogosult, de nem kötelezett. Amennyiben Ajánlatkérő él az opciós jogával szerződés időtartama automatikusan meghosszabbodik a 657 KG; 13 M; 20 TA mennyiség kimerítéséig, de legfeljebb 2 hónap időtartammal. Ajánlatkérőt mind a 76 tétel vonatkozásában lehívási jog illeti meg, ennek keretében jogosult akár az összes termék és opciós mennyiség lehívására, akár annak egy részére
662439-2026 - Competition
Hungary – Metal ores and alloys – Alapanyagok beszerzése
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Alapanyagok beszerzése
Internal identifier: EKR001753662026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ajánlatkérő hivatkozik a Kbt. előírásaira!
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 14600000 Metal ores and alloys
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR001753662026/1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: 2. rész - Acéllemezek
Internal identifier: EKR001753662026/2
Lot: LOT-0003
Title: 3. rész - Profilacélok
Internal identifier: EKR001753662026/3
Lot: LOT-0004
Title: 4. rész - Színes- és könnyűfémek
Internal identifier: EKR001753662026/4