662464-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Opravy klimatizací kabin řidičů tramvají 15 T, Opravy klimatizací salonu tramvají 15 T, Opravy klimatizací autobusů a trolejbusů různých typů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpravy klimatizací kabin řidičů tramvají 15 T, Opravy klimatizací salonu tramvají 15 T, Opravy klimatizací autobusů a trolejbusů různých typů
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou opravy klimatizací kabin řidičů tramvají a salonu tramvají 15 T a opravy klimatizací autobusů a trolejbusů různých typů, jak vyplývá z příloh k zadávací dokumentaci a níže uvedených částí veřejné zakázky. Zadavatel uzavře v každé části veřejné zakázky jednu (1) smlouvu na plnění veřejné zakázky s jedním (1) vybraným dodavatelem.
Vorherige Bekanntmachung480039-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen, 42512400 Klimaanlagen für Fahrzeuge, 42512500 Teile für Klimageräte
5. Los
LosLOT-0002
TitelOpravy klimatizací kabin řidičů tramvají 15 T-JSVT
Interne KennungČást 1
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42512400 Klimaanlagen für Fahrzeuge