662468-2025 - Ergebnis
Tschechien – Büromöbel – Rámcová dohoda na vybavení interiérů poboček a Ústředí VoZP ČR kancelářským nábytkem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na vybavení interiérů poboček a Ústředí VoZP ČR kancelářským nábytkem
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je výběr dodavatele, který bude zajišťovat opakované dodávky kancelářského nábytku dle potřeb Zadavatele do objektů zdravotní pojišťovny. Technická specifikace nábytku je uvedena Příloze č. 1 závazného vzoru Rámcové dohody. Dále je součástí předmětu plnění zhotovení návrhu rozmístění nábytku, montáž nábytku včetně jeho instalace a dopravy na místo určení.
Interne Kennung1/160/1304426–2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku vyplývajícího z Rámcové dohody uzavřené s vybraným dodavatelem, kdy z důvodu vzniklé potřeby bude Zadavateli v průběhu trvání Rámcové dohody umožněno objednat jiný typ/druh kancelářského nábytku než typ/druh kancelářského nábytku, který je definován Přílohou č.1 Rámcové dohody (tzn. též Přílohou č. 2 Rámcová dohoda), avšak nikoliv nad rámec předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Jednotkové ceny v českých korunách budou u těchto položek stanoveny na základě platného ceníku dodavatele.