2. Verfahren
Verfahren
Titel: MIA épületének teljeskörű műszaki üzemeltetése
Beschreibung: MIA épületének teljeskörű műszaki üzemeltetése és karbantartása. A feladat részét képezi a tervszerű megelőző karbantartások rendszeres elvégzése, az esetleges meghibásodások elhárítása és eseti, az üzemeltetéshez kapcsolódó munkák elvégzése a műszaki leírásban részletezettek szerint az épület építészeti, az épületgépészeti rendszerei, az elektromos rendszerek, a tűzoltó rendszer, a felvonók, a konyhatechnológia, a biztonságtechnika, a belső építészet és a zöldterületek vonatkozásában.
Interne Kennung: EKR001632792026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Vállalkozási szerződés keretében a Magyar Igazságügyi Akadémia A, B és C épületszárnyának magas színvonalon történő, energiahatékony műszaki üzemeltetése és karbantartása (szolgáltatásmegrendelés). Az üzemeltetendő területek nagysága: A épületszárny összesen: 2 124,54 m2, a B épületszárny összesen: 4287,21m2, a C épületszárny összesen: 752,48 m2. Az üzemeltetési feladatok: építészet, épületgépészet, épületvillamosság, sprinkler tűzoltórendszer, tűzjelző rendszer, Fitnesz C szárny, felvonó, konyhatechnológia, biztonságtechnika, belső építészet, bútorok, zöldterületek és hozzá tartozó berendezések karbantartása, tervezett megelőző karbantartás elvégzése, eseti feladatok ellátása. A folyamatban lévő üzemeltetési feladatokat folyamatmenedzsment (FM) szoftverben szükséges vezetnie nyertes ajánlattevőnek. A részletes feladatokat a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001632792026/1