662515-2026 - Ergebnis
Polen – Auslieferung von Schulmahlzeiten – Usługa żywienia uczniów wraz z prowadzeniem stołówki w Szkole Podstawowej nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa żywienia uczniów wraz z prowadzeniem stołówki w Szkole Podstawowej nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa żywienia uczniów wraz z prowadzeniem stołówki w Szkole Podstawowej nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Posiłki będą przygotowywane w prowadzonych przez Wykonawcę kuchniach mieszczących się: 1) w budynku A (wjazd przy ul. Bażantarni) przy ul. Lokajskiego 3 w (02-793) Warszawie; oraz 2) w budynku B (wjazd przy ul. Belgradzkiej) przy ul. Lokajskiego 3 w (02-793) Warszawie; - które będą najmowana przez Wykonawcę na podstawie umowy najmu, której projektowane postanowienia zawarto w Załączniku nr 2b do SWZ. Poza wyjątkiem opisanym w ust. 16 Projektowanych postanowień umowy, które stanowią Załącznik nr 2a do SWZ, będzie zobowiązany do przygotowywania posiłków wyłącznie w kuchniach wskazanych powyżej, z zastrzeżeniem że poszczególne posiłki będą przygotowywane wyłącznie w tym budynku, w którym będą wydawane uczniom oddziału przedszkolnego lub uczniom szkoły podstawowej lub pracownikom Zamawiającego. 4. Zamawiający w niniejszym zamówieniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia następujące czynności: 1) przygotowywanie i gotowanie posiłków; 2) wydawanie posiłków; 3) przygotowywanie jadłospisu; - z wyjątkiem sytuacji, w której wyżej wymienione czynności wykonuje Wykonawca będący osobą fizyczną prowadząca działalność gospodarczą. 5. Zgodnie z Zarządzeniem nr 1302/2017 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 3 sierpnia 2017 r. w sprawie ustalenia warunków korzystania ze stołówek w przedszkolach i szkołach m.st. Warszawy oraz upoważnienia dyrektorów szkół i przedszkoli do zwalniania z opłat za posiłki: 1) łączna opłata za „wsad do kotła” w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej nie może być wyższa niż 17 zł brutto; 2) łączna opłata za „wsad do kotła” w szkole podstawowej nie może być wyższa niż 15 zł brutto.
Interne Kennung: S340-G.26.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55510000 Dienstleistungen von Kantinen
5. Los
Los: LOT-0001