662549-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : "Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie", w ilościach i asortymencie wskazanych w Formularzach cenowych - Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: SPZOZ/DZ/24/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Pakiet 1 - Igły i strzykawki
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Pakiet 2 - Systemy infuzyjne
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Pakiet 3 - Kaniule
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Pakiet 4 - Kaniule
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Pakiet 5 - Cewniki
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Beschreibung: Pakiet 6 - Cewniki
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Beschreibung: Pakiet 7 - Wyroby różne
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Beschreibung: Pakiet 8 - Wyroby różne
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Beschreibung: Pakiet 9 - Papiery i elektrody
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Beschreibung: Pakiet 10 - Wyroby medyczne
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Beschreibung: Pakiet 11 - Akcesoria do wymazów
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Beschreibung: Pakiet 12 - Filtr do spirometru lungtest
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Beschreibung: Pakiet 13 - Sztance biopsyjne
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Beschreibung: Pakiet 14 - Kaniula do AIRVO2
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Beschreibung: Pakiet 15 - Rękawiczki chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Beschreibung: Pakiet 16 - Rękawiczki chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Beschreibung: Pakiet 17 - Wyroby do intubacji
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Beschreibung: Pakiet 18 - Pojemniki na odpady
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Beschreibung: Pakiet 19 - Wyroby specjalistyczne
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Beschreibung: Pakiet 20 - Ostrza chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Beschreibung: Pakiet 21 - Dreny
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Beschreibung: Pakiet 22 - Obłożenia chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Beschreibung: Pakiet 23 - Serwety operacyjne
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Beschreibung: Pakiet 24 - Bielizna
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Beschreibung: Pakiet 26 - Klipsy tytanowe
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Beschreibung: Pakiet 27 - Elektrody
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Beschreibung: Pakiet 28 - Akcesoria do wstrzykiwacza automatycznego CT Motion Ulric
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Beschreibung: Pakiet 29 - Ostrza do strzygarki 3M
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Beschreibung: Pakiet 30 - Podkłady higieniczne
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Beschreibung: Pakiet 31 - Akcesoria do odsysania
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Beschreibung: Pakiet 32 - Akcesoria do Aerogen Solo
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Beschreibung: Pakiet 33 - Czujniki
Interne Kennung: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Beschreibung: Pakiet 34 - Zestawy obłożeń do zabiegu przepukliny laparoskopowej
Interne Kennung: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Beschreibung: Pakiet 35 - Zestawy obłożeń
Interne Kennung: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Beschreibung: Pakiet 36 - Wyroby specjalistyczne
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Beschreibung: Pakiet 37 - Wyroby medyczne
Interne Kennung: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Beschreibung: Pakiet 38 - Środki ochrony indywidualnej
Interne Kennung: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Beschreibung: Pakiet 39 - Rękawice nitrylowe
Interne Kennung: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Beschreibung: Pakiet 40 - Wyroby specjalistyczne
Interne Kennung: Pakiet 40
Los: LOT-0041
Beschreibung: Pakiet 41 - Wyroby specjalistyczne
Interne Kennung: Pakiet 41
Los: LOT-0042
Beschreibung: Pakiet 42 - Wyroby specjalistyczne
Interne Kennung: Pakiet 42
Los: LOT-0043
Beschreibung: Pakiet 43 - Nakłuwacze automatyczne
Interne Kennung: Pakiet 43
Los: LOT-0044
Beschreibung: Pakiet 44 - Woda do inhalacji
Interne Kennung: Pakiet 44
Los: LOT-0045
Beschreibung: Pakiet 45 - Dreny do pompy artroskopowej FMS
Interne Kennung: Pakiet 45
Los: LOT-0046
Beschreibung: Pakiet 46 - Wyroby specjalistyczne
Interne Kennung: Pakiet 46
Los: LOT-0047
Beschreibung: Pakiet 47 - Podkłady specjalistyczne
Interne Kennung: Pakiet 47
Los: LOT-0048
Beschreibung: Pakiet 48 - Tuleja balonowa
Interne Kennung: Pakiet 48
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SPZOZ/DZ/24/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Pakiet 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Description: Pakiet 3 - Kaniule
Internal identifier: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Description: Pakiet 4 - Kaniule
Internal identifier: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Description: Pakiet 5 - Cewniki
Internal identifier: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Description: Pakiet 6 - Cewniki
Internal identifier: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Description: Pakiet 7 - Wyroby różne
Internal identifier: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Description: Pakiet 8 - Wyroby różne
Internal identifier: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: Pakiet 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: Pakiet 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: Pakiet 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: Pakiet 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: Pakiet 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: Pakiet 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: Pakiet 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: Pakiet 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: Pakiet 20
Lot: LOT-0021
Description: Pakiet 21 - Dreny
Internal identifier: Pakiet 21
Lot: LOT-0022
Internal identifier: Pakiet 22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: Pakiet 23
Lot: LOT-0024
Description: Pakiet 24 - Bielizna
Internal identifier: Pakiet 24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: Pakiet 26
Lot: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Description: Pakiet 27 - Elektrody
Internal identifier: Pakiet 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: Pakiet 28
Lot: LOT-0029
Internal identifier: Pakiet 29
Lot: LOT-0030
Internal identifier: Pakiet 30
Lot: LOT-0031
Internal identifier: Pakiet 31
Lot: LOT-0032
Internal identifier: Pakiet 32
Lot: LOT-0033
Description: Pakiet 33 - Czujniki
Internal identifier: Pakiet 33
Lot: LOT-0034
Internal identifier: Pakiet 34
Lot: LOT-0035
Internal identifier: Pakiet 35
Lot: LOT-0036
Internal identifier: Pakiet 36
Lot: LOT-0037
Internal identifier: Pakiet 37
Lot: LOT-0038
Internal identifier: Pakiet 38
Lot: LOT-0039
Internal identifier: Pakiet 39
Lot: LOT-0040
Internal identifier: Pakiet 40
Lot: LOT-0041
Internal identifier: Pakiet 41
Lot: LOT-0042
Internal identifier: Pakiet 42
Lot: LOT-0043
Internal identifier: Pakiet 43
Lot: LOT-0044
Internal identifier: Pakiet 44
Lot: LOT-0045
Internal identifier: Pakiet 45
Lot: LOT-0046
Internal identifier: Pakiet 46
Lot: LOT-0047
Internal identifier: Pakiet 47
Lot: LOT-0048
Internal identifier: Pakiet 48
662549-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: SPZOZ/DZ/24/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Pakiet 1 - Igły i strzykawki
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Część zamówienia: LOT-0002
Opis: Pakiet 2 - Systemy infuzyjne
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Część zamówienia: LOT-0003
Opis: Pakiet 3 - Kaniule
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0004
Opis: Pakiet 4 - Kaniule
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4
Część zamówienia: LOT-0005
Opis: Pakiet 5 - Cewniki
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 5
Część zamówienia: LOT-0006
Opis: Pakiet 6 - Cewniki
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 6
Część zamówienia: LOT-0007
Opis: Pakiet 7 - Wyroby różne
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 7
Część zamówienia: LOT-0008
Opis: Pakiet 8 - Wyroby różne
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 8
Część zamówienia: LOT-0009
Opis: Pakiet 9 - Papiery i elektrody
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 9
Część zamówienia: LOT-0010
Opis: Pakiet 10 - Wyroby medyczne
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 10
Część zamówienia: LOT-0011
Opis: Pakiet 11 - Akcesoria do wymazów
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 12
Część zamówienia: LOT-0013
Opis: Pakiet 13 - Sztance biopsyjne
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 13
Część zamówienia: LOT-0014
Opis: Pakiet 14 - Kaniula do AIRVO2
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 16
Część zamówienia: LOT-0017
Opis: Pakiet 17 - Wyroby do intubacji
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 17
Część zamówienia: LOT-0018
Opis: Pakiet 18 - Pojemniki na odpady
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 18
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 19
Część zamówienia: LOT-0020
Opis: Pakiet 20 - Ostrza chirurgiczne
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 20
Część zamówienia: LOT-0021
Opis: Pakiet 21 - Dreny
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 21
Część zamówienia: LOT-0022
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 22
Część zamówienia: LOT-0023
Opis: Pakiet 23 - Serwety operacyjne
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 23
Część zamówienia: LOT-0024
Opis: Pakiet 24 - Bielizna
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 24
Część zamówienia: LOT-0025
Opis: Pakiet 26 - Klipsy tytanowe
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 26
Część zamówienia: LOT-0026
Część zamówienia: LOT-0027
Opis: Pakiet 27 - Elektrody
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 27
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 28
Część zamówienia: LOT-0029
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 29
Część zamówienia: LOT-0030
Opis: Pakiet 30 - Podkłady higieniczne
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 30
Część zamówienia: LOT-0031
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 31
Część zamówienia: LOT-0032
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 32
Część zamówienia: LOT-0033
Opis: Pakiet 33 - Czujniki
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 33
Część zamówienia: LOT-0034
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 34
Część zamówienia: LOT-0035
Opis: Pakiet 35 - Zestawy obłożeń
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 35
Część zamówienia: LOT-0036
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 36
Część zamówienia: LOT-0037
Opis: Pakiet 37 - Wyroby medyczne
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 37
Część zamówienia: LOT-0038
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 38
Część zamówienia: LOT-0039
Opis: Pakiet 39 - Rękawice nitrylowe
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 39
Część zamówienia: LOT-0040
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 40
Część zamówienia: LOT-0041
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 41
Część zamówienia: LOT-0042
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 42
Część zamówienia: LOT-0043
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 43
Część zamówienia: LOT-0044
Opis: Pakiet 44 - Woda do inhalacji
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 44
Część zamówienia: LOT-0045
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 45
Część zamówienia: LOT-0046
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 46
Część zamówienia: LOT-0047
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 47
Część zamówienia: LOT-0048
Opis: Pakiet 48 - Tuleja balonowa
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 48