See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych na potrzeby Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowią: Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych na potrzeby Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon. 2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem: Część I – Artykuły suche i konserwowe. Część II – Nabiał. Część III – Mięso - drób, wieprzowe, wołowe, wędliny, dziczyzna. Część IV – Ryby. Część V – Warzywa i owoce mrożone. Część VI – Warzywa i owoce świeże. Część VII – Wyroby garmażeryjne. Część VIII – Artykuły do odpieku oraz przekąski słodkie i słone. 3. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych w odniesieniu do wszystkich części – Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Pełna oferta częściowa musi zawierać wycenę wszystkich pozycji asortymentowych wchodzące w skład danej części (załączniki nr 2.1. do 2.8. do SWZ), w przeciwnym wypadku będzie podlegała odrzuceniu, z uwagi na niezgodność jej treści z warunkami zamówienia. 4. Koszty związane z transportem i ubezpieczeniem przedmiotu zamówienia na czas transportu, rozładunkiem i wniesieniem ponosi Wykonawca. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawarto w załącznikach nr od 2.1. – 2.8. do SWZ w zakresie poszczególnych części oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 6. Ilości podane w załącznikach nr 2.1 - 2.8. do SWZ określają szacunkowe potrzeby Zamawiającego, nie stanowiąc zobowiązania dla Zamawiającego do jego pełnej realizacji, ani też podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania całości przedmiotu zamówienia. Jednocześnie Zamawiający zobowiązuje się do realizacji zamówienia na poziomie nie niższym niż 10% wartości zamówienia. 7. Zamawiający przewiduje realizację zamówienia objętego prawem opcji polegającego na sukcesywnych dostawach artykułów żywnościowych w ilości nieprzekraczającej 100% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający nie jest zobowiązany do realizacji prawa opcji lub jego realizacji w pełnym zakresie rzeczowym wskazanym w ofercie i specyfikacji warunków zamówienia, a nieskorzystanie przez Zamawiającego z przysługującego mu uprawnienia nie stanowi podstawy do jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy. 8. Niezależnie od postanowienia pkt. 6 i 7 powyżej Zamawiający zastrzega możliwość zmiany ilości poszczególnych produktów określonych w załącznikach nr 2.1 - 2. 8. do SWZ przy zachowaniu ich cen jednostkowych netto oraz w ramach maksymalnej wartości umowy netto dla danej części zamówienia objętej umową tj. ilość w ramach poszczególnych pozycji asortymentowych mogą ulec zmianie tj. zmniejszeniu ilości w zakresie jednej pozycji na rzecz zwiększenia ilości w zakresie innej pozycji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Artykuły suche i konserwowe.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy artykułów suchych i konserwowych. Szczegółowe wymagania dotyczące jakości oraz przewidywanych ilości określa Załącznik nr 2.1. do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15332400 Obstkonserven, 15331460 Gemüsekonserven, 15332410 Trockenobst, 15831000 Zucker, 15899000 Backpulver, 15612000 Getreidemehl oder pflanzliches Mehl und zugehörige Erzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje realizację zamówienia objętego prawem opcji polegającego na sukcesywnych dostawach artykułów żywnościowych w ilości nieprzekraczającej 100% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający nie jest zobowiązany do realizacji prawa opcji lub jego realizacji w pełnym zakresie rzeczowym wskazanym w ofercie i specyfikacji warunków zamówienia, a nieskorzystanie przez Zamawiającego z przysługującego mu uprawnienia nie stanowi podstawy do jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy. 2. Zamówienie objęte prawem opcji będzie realizowane według cen jednostkowych zawartych w ofercie. 3. Prawo opcji wykonuje się poprzez złożenie oświadczenia na piśmie w okresie obowiązywania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Nabiał.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy nabiału. Szczegółowe wymagania dotyczące jakości oraz przewidywanych ilości określa Załącznik nr 2.2. do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 15510000 Milch und Rahm, 15530000 Butter, 15540000 Käse
Los: LOT-0003
Titel: Mięso - drób, wieprzoe, wołowe, wędliny, dziczyzna.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy mięsa drobiowego, wieprzowego, wołowego, wędlin, dziczyzny. Szczegółowe wymagania dotyczące jakości oraz przewidywanych ilości określa Załącznik nr 2.3. do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15131130 Würste, 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15112000 Geflügel, 15113000 Schweinefleisch, 15114000 Innereien, 15115000 Lamm- und Schaffleisch, 15119000 Verschiedenes Fleisch, 15119300 Wild
Los: LOT-0004
Titel: Ryby.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy ryb. Szczegółowe wymagania dotyczące jakości oraz przewidywanych ilości określa Załącznik nr 2.4. do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 03311200 Fische der Kabeljaufamilie, 03311300 Hering, 03311400 Thunfisch, 03311700 Lachs
Los: LOT-0005
Titel: Warzywa i owoce mrożone.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy warzyw i owoców mrożonych. Szczegółowe wymagania dotyczące jakości oraz przewidywanych ilości określa Załącznik nr 2.5. do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Los: LOT-0006
Titel: Warzywa i owoce świeże.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy świeżych warzyw i owoców. Szczegółowe wymagania dotyczące jakości oraz przewidywanych ilości określa Załącznik nr 2.6. do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Wyroby garmażeryjne.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy wyrobów garmażeryjnych. Szczegółowe wymagania dotyczące jakości oraz przewidywanych ilości określa Załącznik nr 2.7. do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten, 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
Los: LOT-0008
Titel: Artykuły do odpieku oraz przekąski słodkie i słone
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy artykułów do odpieku oraz przekąsek słodkich i słonych. Szczegółowe wymagania dotyczące jakości oraz przewidywanych ilości określa Załącznik nr 2.8. do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894400 Imbisse, 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen