662560-2026 - Wettbewerb
Litauen – Babypflegeprodukte – Kūdikių priežiūros gaminiai
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kūdikių priežiūros gaminiai
Beschreibung: Vilniaus rajono savivaldybės administracija numato pirkti Kūdikių priežiūros gaminius. Pirkimas finansuojamas iš savivaldybės biudžeto lėšų.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33750000 Babypflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sutarties vykdymo trukmė, įskaitant visus galimus pratęsimus - 36 mėn. Apmokėjimas - 30 d.
662560-2026 - Competition
Lithuania – Baby care products – Kūdikių priežiūros gaminiai
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Kūdikių priežiūros gaminiai
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33750000 Baby care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
Options: