662574-2026 - Wettbewerb
Estland – Laborreagenzien – Immuunuuringute diagnostikumide ostmine koos teostamisvõimalusega
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Immuunuuringute diagnostikumide ostmine koos teostamisvõimalusega
Beschreibung: Käesoleva hanke eesmärk on sõlmida raamleping immuunuuringute diagnostikumide ostmiseks koos analüüside teostamisvõimaluse ning seadme ennetava hoolduse ja remonttööde tegemisega. Hange on jaotatud 3 (kolmeks) osaks. Osas 1 ja 2 peab pakkuma kõiki lisas 2 toodud analüüse, osas 3 on eelistatud pakkumus, milles pakutakse enim nimetatud analüüsidest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315918-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ravimseire uuringud
Beschreibung: Kirjeldus Lisas 1 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315918-0001
Los: LOT-0002
Titel: Hormoon- jm immuunuuringud
Interne Kennung: 315918-0002
Los: LOT-0003
Titel: Nakkustekitajate antikehade uuringud
Interne Kennung: 315918-0003