662608-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawy leków i wyrobów medycznych - znak sprawy: Z/47/PN/26
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy leków i wyrobów medycznych - znak sprawy: Z/47/PN/26
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zamawiający określił w Załączniku nr 2 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość dostaw w okresie obowiązywania umowy w "zakresie podstawowym" wyniesie 75 % maksymalnej wartości umowy w "zakresie podstawowym" określonej w § 5 umowy dla danego zadania. - nie dotyczy zadania nr 9, 10, 36; zapis "zakres podstawowy" dotyczy zadania nr 9, 29. Oferowany przez Wykonawcę towar objęty przedmiotem zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i do używania w Polsce bądź musi posiadać jednorazowe zezwolenie Ministerstwa Zdrowia. Wykonawca winien zaoferować i wycenić wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w formularzu cenowym. Wykonawca w formularzu cenowym powinien podać nazwę handlową zaoferowanego towaru oraz kod EAN. . Ceny zaoferowanych produktów nie mogą przekraczać wysokości limitów ich refundacji ogłaszanych w obwieszczeniach Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych. - dotyczy pozycji znajdujących się w wykazie leków refundowanych. W przypadku wykreślenia danego leku z listy leków refundowanych bądź w razie zaprzestania jego produkcji, wygaśnięcia pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, wstrzymania lub wycofania leku z obrotu Wykonawca będzie zobowiązany do zaoferowania Zamawiającemu leku o tej samej nazwie międzynarodowej (o ile występuje), dawce, postaci, wskazaniach, znajdującego się na liście leków refundowanych, po najniższej cenie spośród pozostałych leków, pod warunkiem, że cena ta nie przekroczy limitu refundacji, z zastrzeżeniem § 6 ust.3 pkt 5 Załącznika nr 4 do SWZ.- dotyczy pozycji znajdujących się w wykazie leków refundowanych. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 404197-2026
Interne Kennung: Z/47/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Konieczne jest zachowanie ciągłości farmakoterapii pacjentów ze względu na nowe leki oraz wzrost ilości pacjentów w programach terapeutycznych realizowanych przez szpital. W związku z powyższym zasadnym jest skorzystanie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 2 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 4 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 – Dostawy leków różnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 21 – Dostawy leków różnych
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 – Dostawy leków różnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 23 – Dostawy leków różnych
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 – Dostawy leków różnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 27 – Dostawy leków różnych
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43 – Dostawy opatrunków specjalistycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 43– Dostawy opatrunków specjalistycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial