See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Isporuka spojne i ovjesne opreme, izolatorskih lanaca, provodnih izolatora, Grupa 2 - Isporuka spojne i ovjesne opreme, izolatorskih lanaca, provodnih izolatora
Beschreibung: Predmet ove nabave je Isporuka spojne i ovjesne opreme, izolatorskih lanaca, provodnih izolatora koja podrazumijeva isporuku robe u skladu s Tehničkom specifikacijom, Troškovnikom te cjelokupnom Dokumentacijom u kojima su naznačeni naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude. Vrsta predmeta nabave je nabava robe. Detaljan opis predmeta nabave definiran je u poglavlju Tehnička specifikacija ove DoN.
Interne Kennung: 3002-V-4/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44530000 Verbindungselemente
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet ove nabave je Isporuka spojne i ovjesne opreme, izolatorskih lanaca, provodnih izolatora koja podrazumijeva isporuku robe u skladu s Tehničkom specifikacijom, Troškovnikom te cjelokupnom Dokumentacijom u kojima su naznačeni naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude. Vrsta predmeta nabave je nabava robe. Detaljan opis predmeta nabave definiran je u poglavlju Tehnička specifikacija i Privitak tehničkoj specifikaciji-Skice ove DoN.