2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening
Beschreibung: Het sluiten van een overeenkomst met één dienstverlener voor de uitvoering van arbodienstverlening en aanverwante diensten voor de gemeente Groningen, inclusief het sociaal ontwikkelbedrijf Iederz. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van 6.100.000 euro exclusief btw.
Interne Kennung: 2026-57
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wij sluiten met één (1) onderneming een raamovereenkomst af. Deze gaat in op 1 april 2027 en duurt zesendertig (36) maanden. Hierna kunnen wij de overeenkomst tot drie maal toe met twaalf (12) maanden verlengen.