2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROSICE – CISTERNOVÁ AUTOMOBILOVÁ STŘÍKAČKA
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je výběr dodavatele či dodavatelů, kteří zajistí řádné a včasné plnění předmětu této veřejné zakázky spočívajících v dodávce nové cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 3000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1 , kategorie podvozku 2 „pro smíšený provoz“, v provedení „VH“ (speciálním pro velkoobjemové hašení) a hmotnostní třídy S
Interne Kennung: N006/25/V00033821
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001