See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i środków dezynfekcyjnych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków i środków dezynfekcyjnych na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej
Vorherige Bekanntmachung: 602815-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 Pakiet 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków i środków dezynfekcyjnych na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 97 części (Pakiety nr 1 - 97) zgodnie z opisem zamieszczonym w Załączniku Nr 1 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Pakiet 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków i środków dezynfekcyjnych na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 Pakiet 15