See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava namještaja i dodatne opreme za Centar za kulturu Nedelišće
Beschreibung: Predmet nabave je isporuka, doprema, unos, montaža i ugradnja namještaja i dodatne opreme za potrebe rekonstrukcije zgrade javne i društvene namjene – Centra kulture Nedelišće, sukladno troškovniku, tehničkim specifikacijama i projektnoj dokumentaciji. Nabava obuhvaća opremanje prostora različitih namjena unutar građevine i pripadajućih prostora, uključujući dvorane, višenamjenske prostore, prostore za radionice, uredske i prateće prostore, hodnike, komunikacije te terasu, funkcionalnim i estetski usklađenim namještajem i dodatnom opremom. Predmet nabave uključuje sav potreban materijal, proizvodnju, dopremu, transport, istovar, unos u objekt, montažu, ugradnju, podešavanje, zaštitu tijekom izvođenja radova, uklanjanje ambalaže i otpada te dovođenje opreme i prostora u potpuno funkcionalno stanje spremno za uporabu. Namještaj i oprema moraju biti novi, nekorišteni, izrađeni u skladu s važećim normama, tehničkim propisima i pravilima struke te primjereni intenzivnoj uporabi u objektima javne i društvene namjene. Predmet nabave izvodi se u sklopu projekta rekonstrukcije Centra kulture Nedelišće na lokaciji k.č.br. 713/1 k.o. Nedelišće, Ulica Maršala Tita 58 i 60, Nedelišće.
Interne Kennung: 26/JN-RO-3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39122100 Vorratsschränke, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke