662658-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen – Dodávky krátkodobé mechanické srdeční podpory pro KNL, a.s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky krátkodobé mechanické srdeční podpory pro KNL, a.s.
Beschreibung: Předmětem VZ jsou průběžné dodávky speciálního zdravotnického materiálu ve smyslu ustanovení § 2 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen jako „ZZP“). Konkrétně jsou předmětem VZ průběžné dodávky setů krátkodobé mechanické srdeční podpory včetně požadovaného příslušenství (dále jen „Zdravotnický materiál", „Zdravotnické prostředky“ nebo „ZP“) pro Krajskou nemocnici Liberec, a.s., pracoviště Oddělení intervenční kardiologie v souladu se ZD po dobu 2 let. Součástí plnění je rovněž bezplatná výpůjčka 2 ks řídicích jednotek systému krátkodobé mechanické srdeční podpory včetně souvisejícího příslušenství po dobu 24 měsíců. Vzor Smlouvy o výpůjčce je přílohou č. 6 ZD.
Interne Kennung: VZ2026024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení Kupní smlouvy. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně. Zadavatel v tomto případě uzavře smlouvu s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, v podobě a v rozsahu smlouvy, jež byla součástí nabídky tohoto dodavatele, upravené v důsledku skutečnosti, že část předmětu plnění Kupní smlouvy byla provedena původním dodavatelem. Nový dodavatel tak bude realizovat pouze ty zbývající části plnění Kupní smlouvy, jež nebyly realizovány původním/předchozím dodavatelem. Zadavatel si zároveň vyhrazuje právo neuzavřít smlouvu s dodavatelem, který neprokáže splnění podmínek účasti původního zadávacího řízení; v tomto případě je zadavatel oprávněn přistoupit k uzavření smlouvy s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí.