662683-2026 - Wettbewerb
Polen – Generatoren – Dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych o mocach 160 kVA, 400 kVA i 640 kVA zabudowanych na pojazdach i przyczepach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych o mocach 160 kVA, 400 kVA i 640 kVA zabudowanych na pojazdach i przyczepach
Beschreibung: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/DYS/OSK/GZ/03108/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31120000 Generatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Agregat 160 kVA Oddział Rzeszów
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Agregat 160 kVA Oddział Zamość
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Agregat 400 kVA Oddział Białystok
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Agregat 400 kVA Oddział Lublin
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Agregat 400 kVA Oddział Łódź
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6. Agregat 400 kVA Oddział Rzeszów
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7. Agregat 400 kVA Oddział Skarżysko - Kamienna
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8. Agregat 400 kVA Oddział Warszawa
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9. Agregat 400 kVA Oddział Zamość
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10. Agregat 640 kVA Oddział Białystok
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11. Agregat 640 kVA Oddział Lublin
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12. Agregat 640 kVA Oddział Łódź
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13. Agregat 640 kVA Oddział Rzeszów
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14. Agregat 640 kVA Oddział Skarżysko - Kamienna
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15. Agregat 640 kVA Oddział Warszawa
Interne Kennung: Część 15
See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: POST/DYS/OSK/GZ/03108/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31120000 Generatory
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: zgodnie z SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: Część 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: Część 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: Część 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: Część 15